Dárkový poukaz na jízdy ve Ferrari 488 Spider

Objednejte si jízdu ve Ferrari 488 Spider!

Platnost poukazu / 4 měsíce v jízdní sezóně / zimní měsíce nejsou počítány

Dárkový poukaz je vystaven vždy na jednu osobu, po domluvě je i přenosný na jinou osobu, a lze na něj nabít až 20 jízd/okruhů. Cena 9. až 20. okruhu = 755,- Kč / 1 okruh.

Na základě vyplnění objednávky dárkového poukazu, Vám následující pracovní den bude odeslán doporučený dopis / na adresu objednávajícího / ve kterém naleznete nejen tento luxusní poukaz, ale i krásné přání, na které můžete dopsat např. své osobní věnování.

Dále obdržíte informační brožuru, kde se obdarovaný dozví veškeré potřebné informace o zážitku, který od Vás dostal, postup k rezervaci, lokalitu okruhu a mnoho dalšího.

Faktura k proplacení je též součástí zásilky, doporučená splatnost dokladu je stanovena na 7 dní od odeslání a podání tohoto psaní.

Platnost poukazu lze po písemné žádosti / email přípustný / prodloužit bezplatně až o dva měsíce, nesmí však dojít k propadnutí daného poukazu!

Zdarma nelze prodloužit poukaz, který již propadl!

Poukazy, které byly zakoupeny přes jiného zprostředkovatele služby, internetového portálu či zážitkových agentur, neprodlužujeme vůbec, a to z důvodu, že evidence a správa těchto poukazů, není námi provozována!

Cena za prodloužení poukazu koupeného přímo od nás = 10 % z ceny poukazu za každý 1 kalendářní měsíc prodloužení / platné vždy v jízdní sezóně a do posledního dne v daném měsíci.

 

 

GP webpay MasterCard Maestro VISA electron V Pay Diners Club DISCOVER MasterCard SecureCode Verified by VISA