Okruh

Každého klienta na našem okruhu, který je dlouhý 2250 m nemine 4x zrychlování, 4x brzdění a 4x zatáčení.

okruh

Rezervace Jízdy / Ferrari Days

Rezervace jízdy je vždy potvrzována na konkrétní datum  „Ferrari Days“ a čas v rozmezí do 60 minut.

Ferrari Days se vyhlašují v rámci všedních dní i víkendů, průměrně 10 dní v měsíci jízdní sezóny.

Všední dny jsou většinou otevřené k rezervacím v odpoledních hodinách, víkendy pak celý den cca od 9 do 19 hodin, dle období a konkrétních dní.

Ferrari Days se konají jen při příznivém počasí, tj. od +8°C a ne při výrazném dešti , zpravidla se vyhlašují od začátku dubna do konce října.

Realizace jízdy / Ferrari Days

Po Vašem příjezdu / pozn. možno zdarma parkovat přímo v areálu okruhu / se Vás ujme náš akreditační tým.

Dle Vaší rezervace bude klient vyzván k předložení voucheru, ŘP a OP. V případě pouze svezení s naším instruktorem, stačí OP.

Dostanete přiřazené pořadové číslo k jízdě a budete mít cca 15-25 minut volný čas na posezení, prohlídku areálu či vlastní fotografie :-)

Jakmile nastane čas k jízdám, tak první usedáte do vozu Safety-Car jako spolujezdec a projedete si s prvním instruktorem okruh, tak abyste všemu ohledně trasy a značení porozuměli.

Po tomto povinném kole, které je již v ceně každého poukazu, přecházíte na samotnou Jízdu ve Ferrari.

Ve voze Ferrari je za Vaší jízdy přítomen vždy náš instruktor sportovní jízdy, který Vám nejprve vysvětlí  vše o typu daného vozidla, o průběhu Vaší jízdy a poté Vám poradí ohledně pravidel sportovní jízdy. Samotnou jízdu absolvujete dle počtu objednaných kol, je možno i za akční ceny pro již rezervované klienty na místě okruhy dokoupit.

Na závěr přichází fotograf, který Vám bezplatně pořídí fotografii ve voze či z venku u vozidla.

  • Na okruhu v délce 2250 metrů si dopřejete životní zážitek v luxusním supersportovním voze, a to jen s voucherem – bez jakýchkoli dalších příplatků. Neplatíte tak ani jinde běžnou kauci, která dosahuje výše až několika stovek tisíc, ani dodatečnou spotřebu pohonných hmot.
  • Jízdu s vámi absolvuje vyškolený instruktor, s nímž si trasu projedete nejprve ve voze Safety-Car, poté vás zaškolí a ukáže vám, jak Ferrari správně ovládat. Následně absolvujete svou jízdu, na které vás čekají zatáčky i dlouhé rovinky, kde z vozu dostanete maximum.
  • Voucher můžete využít i na svezení s profesionálem, které je díky zkušenostem řidiče skutečným zážitkem. Jako vzpomínku na tento zážitek dostanete fotografii s vozidlem zdarma.
 

 

GP webpay MasterCard Maestro VISA electron V Pay Diners Club DISCOVER MasterCard SecureCode Verified by VISA